Ενόργανη

2019

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ
 

0607 Απριλίου

Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε. Διασυλλογικός Δ΄ κατηγορίας

(παμπαίδες – παγκορασίδες)

23-24 Μαρτίου Α΄ Φάση Γ΄ & Δ΄ κατηγοριών

(παίδων – κορασίδων / παμπαίδων – παγκορασίδων)

Δ περιφέρειας

15 Απριλίου Προτεινόμενη ημερομηνία για Σχολικό Πρωτάθλημα
04 – 05 Μαΐου Α΄ Φάση Γ΄ κατηγορίας (παίδων – κορασίδων)

Β περιφέρειας / Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε

Α΄ Φάση Γ΄ κατηγορίας (παίδων – κορασίδων)

Α – Γ περιφερειών / Α.Ε.Σ.Γ.Α.

18 – 19 Μαΐου Α΄ Φάση Δ΄κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων)

Α – Γ περιφερειών / Α.Ε.Σ.Γ.Α

Α΄ Φάση Δ΄ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων)

Β περιφέρειας / Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε.

25-26 Μαΐου Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Γ΄κατηγορίας (Παίδων – Κορασίδων)

01 – 02  Ιουνίου Τελική Φάση Δ΄ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων) Α – Γ – Δ περιφερειών
08- 09 Ιουνίου Τελική Φάση Δ΄ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων) Β περιφέρειας
15– 16 Ιουνίου Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε.

Διασυλλογικός Ε΄ κατηγορίας (προαγωνιστικά)

07- 08 Σεπτεμβρίου Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Α΄ & Β΄ κατηγοριών

(ανδρών – γυναικών / εφήβων – νεανίδων)

08 – 10 Νοεμβρίου “Horizon Cup” (Διεθνής Αγώνας Συλλόγων Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε.)

2018

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΠΟΣ
05 Μαρτίου Προτεινόμενη ημερομηνία για Σχολικό Πρωτάθλημα Θεσσαλονίκη
17 – 18 Μαρτίου Α’ Φάση  Γ΄ κατηγορίας (παίδων-κορασίδων)

Β περιφέρειας/ Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε.

Θεσσαλονίκη
31 Μαρτίου – 01 Απριλίου Α’ Φάση  Γ΄ & Δ΄ κατηγοριών (παίδων-κορασίδων/

παμπαίδων – παγκορασίδων)

Δ περιφέρειας

Ρέθυμνο
21 – 22 Απριλίου Α΄ Φάση Δ΄ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων)

Β περιφέρειας/ Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε.

Θεσσαλονίκη
21 – 22 Απριλίου Α΄ Φάση Δ΄ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων)

Α – Γ  περιφερειών/Α.Ε.Σ.Γ.Α.

Α΄ Φάση Γ΄ κατηγορίας (παίδων – κορασίδων)

Α – Γ  περιφερειών/Α.Ε.Σ.Γ.Α.

Λαύριο
5-6 Μαΐου Διασυλλογικός Δ κατ. (παμπαίδες-παγκορασίδες)

 Β΄ Περιφέρειας (Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε.)

Θεσσαλονίκη
12 – 13 Μαΐου Πανελλήνιο ΠρωτάθλημαΓ΄ κατηγορίας (παίδων-κορασίδων) Αθήνα
19 – 20 Μαΐου Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α΄ & Β΄ κατηγοριών

(ανδρών – γυναικών/ εφήβων- νεανίδων)

Θεσσαλονίκη
02 – 03 Ιουνίου Τελική Φάση Δ΄ κατηγορίας(παμπαίδων – παγκορασίδων)

Β περιφέρειας

Θεσσαλονίκη
09 – 10 Ιουνίου Τελική Φάση Δ΄ κατηγορίας

(παμπαίδων – παγκορασίδων)

Α – Γ – Δ περιφερειών

Κορυδαλλός
16-17 Ιουνίου Διασυλλογικός Ε κατ. Β΄ Περιφέρειας (Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε.) Θεσσαλονίκη
09 – 11 Νοεμβρίου Διεθνής Αγώνας Συλλόγων

2017

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΠΟΣ
04-05 Μαρτίου Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α’ & Β’ κατηγοριών
(ανδρών γυναικών / εφήβων νεανίδων)
Θεσσαλονίκη
11-12 Μαρτίου Α’ Φάση Γ’ κατηγορίας (παίδων κορασίδων)
Β’ περιφέρειας
Θεσσαλονίκη
18-19 Μαρτίου Α’ Φάση Γ’ κατηγορίας (παίδων – κορασίδων)
Α’ – Γ’ περιφερειών
Αθήνα
02-03 Απριλίου Α’ Φάση Γ’ & Δ’ κατηγοριών
(παίδων – κορασίδων / παμπαίδων – παγκορασίδων)
Δ’ περιφέρειας
Ρέθυμνο
29-30 Απριλίου Α’ Φάση Δ’ κατηγορίας (παμπαίδων παγκορασίδων)
Β’ περιφέρειας
Θεσσαλονίκη
06-07 Μαΐου Α’ Φάση Δ’ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων)
Α’ – Γ’ περιφερειών
Αθήνα
12 Μαΐου Προτεινόμενη ημερομηνία για Σχολικό Πρωτάθλημα Αθήνα
13-14 Μαΐου Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γ’ κατηγορίας
(παίδων κορασίδων)
Αθήνα
03-04 Ιουνίου Τελική Φάση Δ’ κατηγορίας (παμπαίδων παγκορασίδων)
Β’ περιφέρειας
Θεσσαλονίκη
10-11 Ιουνίου Τελική Φάση Δ’ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων)
Α’ – Γ’ – Δ’ περιφερειών
Αθήνα
15-16 Νοεμβρίου Κύπελλο Γ’ κατηγορίας

2016

 

2015