2019
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΑΓΩΝΑΣ |
06–07 Απριλίου |
Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε. Διασυλλογικός Δ΄ κατηγορίας |
23-24 Μαρτίου | Α΄ Φάση Γ΄ & Δ΄ κατηγοριών
(παίδων – κορασίδων / παμπαίδων – παγκορασίδων) Δ περιφέρειας |
15 Απριλίου | Προτεινόμενη ημερομηνία για Σχολικό Πρωτάθλημα |
04 – 05 Μαΐου | Α΄ Φάση A-B-Γ΄ κατηγορ. (Ανδρών–Γυναικών / Εφήβων–Νεανίδων / Παίδων – Κορασίδων)
Β περιφέρειας / Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε Α΄ Φάση Γ΄ κατηγορίας (παίδων – κορασίδων) Α – Γ περιφερειών / Α.Ε.Σ.Γ.Α. |
11 – 12 Μαΐου | Α΄ Φάση Δ΄κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων)
Α – Γ περιφερειών / Α.Ε.Σ.Γ.Α Α΄ Φάση Δ΄ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων) Β περιφέρειας / Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε. |
25-26 Μαΐου | Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Γ΄κατηγορίας (Παίδων – Κορασίδων) |
01 – 02 Ιουνίου | Τελική Φάση Δ΄ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων) Α – Γ – Δ περιφερειών |
08- 09 Ιουνίου | Τελική Φάση Δ΄ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων) Β περιφέρειας |
15– 16 Ιουνίου | Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε.
Διασυλλογικός Ε΄ κατηγορίας (προαγωνιστικά) |
07- 08 Σεπτεμβρίου | Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Α΄ & Β΄ κατηγοριών (ανδρών – γυναικών / εφήβων – νεανίδων) |
08 – 10 Νοεμβρίου | “Horizon Cup” (Διεθνής Αγώνας Συλλόγων Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε.) |
2018
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΤΟΠΟΣ |
05 Μαρτίου | Προτεινόμενη ημερομηνία για Σχολικό Πρωτάθλημα | Θεσσαλονίκη |
17 – 18 Μαρτίου | Α’ Φάση Γ΄ κατηγορίας (παίδων-κορασίδων)
Β περιφέρειας/ Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε. |
Θεσσαλονίκη |
31 Μαρτίου – 01 Απριλίου | Α’ Φάση Γ΄ & Δ΄ κατηγοριών (παίδων-κορασίδων/
παμπαίδων – παγκορασίδων) Δ περιφέρειας |
Ρέθυμνο |
21 – 22 Απριλίου | Α΄ Φάση Δ΄ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων)
Β περιφέρειας/ Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε. |
Θεσσαλονίκη |
21 – 22 Απριλίου | Α΄ Φάση Δ΄ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων)
Α – Γ περιφερειών/Α.Ε.Σ.Γ.Α. Α΄ Φάση Γ΄ κατηγορίας (παίδων – κορασίδων) Α – Γ περιφερειών/Α.Ε.Σ.Γ.Α. |
Λαύριο |
5-6 Μαΐου | Διασυλλογικός Δ κατ. (παμπαίδες-παγκορασίδες)
Β΄ Περιφέρειας (Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε.) |
Θεσσαλονίκη |
12 – 13 Μαΐου | Πανελλήνιο ΠρωτάθλημαΓ΄ κατηγορίας (παίδων-κορασίδων) | Αθήνα |
19 – 20 Μαΐου | Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α΄ & Β΄ κατηγοριών
(ανδρών – γυναικών/ εφήβων- νεανίδων) |
Θεσσαλονίκη |
02 – 03 Ιουνίου | Τελική Φάση Δ΄ κατηγορίας(παμπαίδων – παγκορασίδων)
Β περιφέρειας |
Θεσσαλονίκη |
09 – 10 Ιουνίου | Τελική Φάση Δ΄ κατηγορίας
(παμπαίδων – παγκορασίδων) Α – Γ – Δ περιφερειών |
Κορυδαλλός |
16-17 Ιουνίου | Διασυλλογικός Ε κατ. Β΄ Περιφέρειας (Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε.) | Θεσσαλονίκη |
09 – 11 Νοεμβρίου | Διεθνής Αγώνας Συλλόγων |
2017
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ | ΤΟΠΟΣ |
04-05 Μαρτίου | Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α’ & Β’ κατηγοριών (ανδρών – γυναικών / εφήβων – νεανίδων) |
Θεσσαλονίκη |
11-12 Μαρτίου | Α’ Φάση Γ’ κατηγορίας (παίδων – κορασίδων) Β’ περιφέρειας |
Θεσσαλονίκη |
18-19 Μαρτίου | Α’ Φάση Γ’ κατηγορίας (παίδων – κορασίδων) Α’ – Γ’ περιφερειών |
Αθήνα |
02-03 Απριλίου | Α’ Φάση Γ’ & Δ’ κατηγοριών (παίδων – κορασίδων / παμπαίδων – παγκορασίδων) Δ’ περιφέρειας |
Ρέθυμνο |
29-30 Απριλίου | Α’ Φάση Δ’ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων) Β’ περιφέρειας |
Θεσσαλονίκη |
06-07 Μαΐου | Α’ Φάση Δ’ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων) Α’ – Γ’ περιφερειών |
Αθήνα |
12 Μαΐου | Προτεινόμενη ημερομηνία για Σχολικό Πρωτάθλημα | Αθήνα |
13-14 Μαΐου | Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γ’ κατηγορίας (παίδων – κορασίδων) |
Αθήνα |
03-04 Ιουνίου | Τελική Φάση Δ’ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων) Β’ περιφέρειας |
Θεσσαλονίκη |
10-11 Ιουνίου | Τελική Φάση Δ’ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων) Α’ – Γ’ – Δ’ περιφερειών |
Αθήνα |
15-16 Νοεμβρίου | Κύπελλο Γ’ κατηγορίας |
2016
-
Τελική φάση Δ’ κατηγορίας (Παμπαίδες – Παγκορασίδες) Β’ – Δ’ περιφερειών (Θεσσαλονίκη 4-5 Ιουνίου-Διοργάνωση Ε.Γ.Ο.)
-
Α' φάση της Δ’ κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) Β’ – Δ’ περιφερειών (Θεσσαλονίκη 14-15 Μαΐου)
-
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α΄-Β΄ κατηγοριών (Ανδρών - Εφήβων / Γυναικών - Νεανίδων ) (Θεσσαλονίκη 7-8 Μαΐου-Διοργάνωση Ε.Γ.Ο.)
-
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γ’ κατηγορίας (Παίδων - Κορασίδων ) (Θεσσαλονίκη 23 Απριλίου-Διοργάνωση Ε.Γ.Ο.)
-
Α' φάση Γ’ κατηγορίας (Παίδων – Κορασίδων) Β΄ – Δ΄ περιφερειών (Θεσσαλονίκη 19 Μαρτίου)
2015
-
Α' φάση της Δ΄ κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) Β΄ – Δ΄ περιφερειών (Θεσσαλονίκη 09-10 Μαΐου)