Εθνικό Αγωνιστικό Ημερολόγιο 2019 – Τραμπολίνο
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΑΓΩΝΑΣ |
16 – 17 Μαρτίου |
Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α’- Β’- Γ’ κατηγοριών &
Προκριματική Φάση Δ’ κατηγορίας (Ανδρών – Γυναικών / Εφήβων – Νεανίδων / Παίδων – Κορασίδων / Παμπαίδων – Παγκορασίδων) Β’ περιφέρειας |
30 – 31 Μαρτίου |
Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α’- Β’- Γ’ κατηγοριών &
Προκριματική Φάση Δ’ κατηγορίας (Ανδρών – Γυναικών / Εφήβων – Νεανίδων / Παίδων – Κορασίδων / Παμπαίδων – Παγκορασίδων) Γ περιφέρειας |
06 – 07 Απριλίου |
Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α’- Β’- Γ’ κατηγοριών &
Προκριματική Φάση Δ’ κατηγορίας (Ανδρών – Γυναικών / Εφήβων – Νεανίδων / Παίδων – Κορασίδων / Παμπαίδων – Παγκορασίδων) Α περιφέρειας |
13 – 14 Απριλίου |
Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α’- Β’- Γ’ κατηγοριών &
Προκριματική Φάση Δ’ κατηγορίας (Ανδρών – Γυναικών / Εφήβων – Νεανίδων / Παίδων – Κορασίδων / Παμπαίδων – Παγκορασίδων) Δ περιφέρειας |
15 Απριλίου |
Προτεινόμενη ημερομηνία για Σχολικό Πρωτάθλημα |
11 – 12 Μαΐου ή 18-19 Μαϊου |
●Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α’- Β’- Γ’ κατηγοριών
(Ανδρών – Γυναικών / Εφήβων – Νεανίδων / Παίδων – Κορασίδων) ● Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διαδρόμου |
01 – 02 Ιουνίου |
Τελική Φάση Δ’ κατηγορίας
(Παμπαίδων – Παγκορασίδων) Β περιφέρειας |
08 – 09 Ιουνίου |
Τελική Φάση Δ’ κατηγορίας
(Παμπαίδων – Παγκορασίδων) Α-Γ-Δ περιφερειών
Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε. Διασυλλογικός 1ου – 2ου – 3ου – 4ου επιπ. |
Οκτώβριος |
Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε. Διασυλλογικός 5ου επιπέδου
Κύπελλο Α’- Β’- Γ’- Δ’ κατηγοριών |
2018
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΤΟΠΟΣ |
03 – 04 Μαρτίου |
Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α΄- Β΄- Γ΄ κατηγοριών & Προκριματική Φάση Δ΄ κατηγορίας (ανδρών–γυναικών/εφήβων–νεανίδων/παίδων– κορασίδων – παμπαίδων–παγκορασίδων)
Β περιφέρειας |
Ηράκλεια Σερρών |
05 Μαρτίου |
Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα |
Θεσσαλονίκη |
10 – 11 Μαρτίου |
Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α΄- Β΄- Γ΄ κατηγοριών & Προκριματική Φάση Δ΄ κατηγορίας (ανδρών–γυναικών/εφήβων–νεανίδων/παίδων– κορασίδων – παμπαίδων–παγκορασίδων)
Α περιφέρειας |
Αθήνα |
18 Μαρτίου |
Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α΄- Β΄- Γ΄ κατηγοριών & Προκριματική Φάση Δ΄ κατηγορίας (ανδρών–γυναικών/εφήβων–νεανίδων/παίδων– κορασίδων – παμπαίδων–παγκορασίδων)
Γ περιφέρειας |
Πάτρα |
31 Μαρτίου 1 Απριλίου |
● Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α΄- Β΄- Γ΄ κατηγοριών & Προκριματική Φάση Δ΄ κατηγορίας (ανδρών–γυναικών/εφήβων–νεανίδων/παίδων– κορασίδων – παμπαίδων–παγκορασίδων) Δ περιφέρειας
● Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διαδρόμου |
Ηράκλειο Κρήτης |
14-15 Απριλίου | Διασυλλογικός Α΄-Β΄-Γ΄-Δ΄ κατ. Β περιφέρειας
Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε. |
Θεσσαλονίκη |
28 – 29 Απριλίου |
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α ΄ -Β ΄- Γ΄ κατηγοριών (Ανδρών–Γυναικών/Εφήβων–Νεανίδων/Παίδων– Κορασίδων) | Λαύριο |
12 – 13 Μαΐου |
Τελική Φάση Δ΄ κατηγορίας (Παμπαίδων–Παγκορασίδων)
Β περιφέρειας |
|
26 – 27 Μαΐου |
Τελική Φάση Δ΄ κατηγορίας (Παμπαίδων–Παγκορασίδων)
Α – Γ – Δ περιφερειών |
|
13 -14 Οκτ. |
Κύπελλο Α΄ – Β΄ – Γ΄- Δ΄ κατηγοριών |
Εθνικό Αγωνιστικό Ημερολόγιο 2017 – Τραμπολίνο
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΑΓΩΝΑΣ |
03 – 04 Μαρτίου |
Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α΄- Β΄- Γ΄ κατηγοριών & Προκριματική Φάση Δ΄ κατηγορίας (ανδρών–γυναικών/εφήβων–νεανίδων/παίδων– κορασίδων – παμπαίδων–παγκορασίδων)
Β περιφέρειας |
05 Μαρτίου | Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα |
10 – 11 Μαρτίου |
Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α΄- Β΄- Γ΄ κατηγοριών & Προκριματική Φάση Δ΄ κατηγορίας (ανδρών–γυναικών/εφήβων–νεανίδων/παίδων– κορασίδων – παμπαίδων–παγκορασίδων)
Α περιφέρειας |
18 Μαρτίου |
Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α΄- Β΄- Γ΄ κατηγοριών & Προκριματική Φάση Δ΄ κατηγορίας (ανδρών–γυναικών/εφήβων–νεανίδων/παίδων– κορασίδων – παμπαίδων–παγκορασίδων)
Γ περιφέρειας |
31 Μαρτίου – 01 Απριλίου |
● Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α΄- Β΄- Γ΄ κατηγοριών & Προκριματική Φάση Δ΄ κατηγορίας (ανδρών–γυναικών/εφήβων–νεανίδων/παίδων– κορασίδων – παμπαίδων–παγκορασίδων) Δ περιφέρειας
● Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διαδρόμου |
14-15 Απριλίου | Διασυλλογικός Αγώνας Α΄-Β΄-Γ΄-Δ΄-Ε΄ κατ. Β περιφέρειας
Α.Ε.Σ.Γ.Β.Ε. |
28 – 29 Απριλίου |
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α ΄ -Β ΄- Γ΄ κατηγοριών (Ανδρών–Γυναικών/Εφήβων–Νεανίδων/Παίδων– Κορασίδων) |
12 – 13 Μαΐου |
Τελική Φάση Δ΄ κατηγορίας (Παμπαίδων–Παγκορασίδων)
Β περιφέρειας |
26 – 27 Μαΐου |
Τελική Φάση Δ΄ κατηγορίας (Παμπαίδων–Παγκορασίδων)
Α – Γ – Δ περιφερειών |
13 –14 Οκτωβρίου |
Κύπελλο Α΄ – Β΄ – Γ΄- Δ΄ κατηγοριών |
Εθνικό Αγωνιστικό Ημερολόγιο 2016 – Τραμπολίνο
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ | ΤΟΠΟΣ |
Φεβρουάριος | Διασυλλογικοί Αγώνες Αθλητικών Ενώσεων | |
04-05 Μαρτίου | Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α’ – Β’ – Γ’ κατηγοριών & Προκριματική Φάση Δ’ κατηγορίας (ανδρών – γυναικών / εφήβων – νεανίδων / παίδων – κορασίδων / παμπαίδων – παγκορασίδων) Γ’ περιφέρειας |
Αμαλιάδα |
11-12 Μαρτίου | Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α’ – Β’ – Γ’ κατηγοριών & Προκριματική Φάση Δ’ κατηγορίας (ανδρών – γυναικών / εφήβων – νεανίδων / παίδων – κορασίδων / παμπαίδων – παγκορασίδων) Α’ περιφέρειας |
Αθήνα |
18-19 Μαρτίου | Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α’ – Β’ – Γ’ κατηγοριών & Προκριματική Φάση Δ’ κατηγορίας (ανδρών – γυναικών / εφήβων – νεανίδων / παίδων – κορασίδων / παμπαίδων – παγκορασίδων) Β’ περιφέρειας |
Θεσσαλονίκη |
08-09 Απριλίου | Περιφερειακός & Προκριματικός Αγώνας Α’ – Β’ – Γ’ κατηγοριών & Προκριματική Φάση Δ’ κατηγορίας (ανδρών – γυναικών / εφήβων – νεανίδων / παίδων – κορασίδων / παμπαίδων – παγκορασίδων) Δ’ περιφέρειαςΠανελλήνιο Πρωτάθλημα Διαδρόμου |
Ηράκλειο Κρήτης |
28 Απριλίου | Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα | Αθήνα |
29-30 Απριλίου | Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α’ – Β’ – Γ’ κατηγοριών (ανδρών – γυναικών / εφήβων – νεανίδων / παίδων – κορασίδων) | Αθήνα |
13-14 Μαΐου | Τελική Φάση Δ’ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων) Α’ – Γ’ – Δ’ περιφερειών |
Αθήνα |
20-21 Μαΐου | Τελική Φάση Δ’ κατηγορίας (παμπαίδων – παγκορασίδων) Β’ περιφέρειας |
Θεσσαλονίκη |
Οκτώβριος | Κύπελλο Α’ – Β’ – Γ’ – Δ’ κατηγοριών |
|